O mnie

Witam Was na moim blogu. 🙂

Jestem dziewczyną pochodzącą z okolic Szczecina, od kilku lat mieszkającą w samym sercu Puszczy Noteckiej- Miałach. Od dziecka lubiłam pisać.  Już jako dziesięciolatka pisałam wiersze i opowiadania, które chowałam po szufladach. Wewnętrzna potrzeba pisania towarzyszy mi niemal od zawsze. Niedawno pojawiła się myśl, by stworzyć bloga i po prostu pisać.  Myśl, którą podświadomość uporczywie przepędzała, jednak jestem.

Chcę pisać o tym, co nam w duszy gra. O rzeczach ważnych, ale też tych błahych. Chcę też pokazać piękno  miejsca, w którym obecnie mieszkam. Pokazać, co inspiruje mnie na co dzień.

Nazywam się Małgorzata i jestem trochę typem samotniczki. Uwielbiam jazdę rowerem po puszczy, jak i długie spacery po lesie.
Czasem towarzyszą mi moje cztery koty Kicia, Lusiek (zazwyczaj Lusior), Felek i Felicja 🙂 Lubię czytać książki, słuchać muzyki oraz poznawać nowe miejsca. Zatrzymuję momenty i miejsca w kadrze, robiąc zdjęcia. Dlatego na blogu wszystkie zdjęcia będą mojego autorstwa. Prywatnie- żona, mama uroczej Marysi.

P.S. Aktualizacja ilości kocich towarzyszy do pięciu. Do grupy dołączył Dyzio. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *